fbpx

Veeseadmed

Kui lugeda kokku kõik molekulid su kehas, koosned sa tunnustatud (vee)teadlase Gerald Pollacki sõnul, 98.8% veest. Just seetõttu on puhas joogivesi hädavajalik sinu tervisele ja bioloogiale.

Kahjuks ei ole kraanivesi päriselt puhas vesi. Kraanivees leidub suurel hulgal erinevaid aineid, mis suudavad juba väikeses koguses sinu tervist kahjustadamistõttu on ülioluline juua vaid puhast vett. 

Vee roll inimbioloogias on keeruline-põnev temaatika, millest plaanin kindlasti tulevikus pikemalt kirjutada. Hetkel soovin lihtsalt nentida, et korralik veepuhastussüsteem on väga oluline su tervisele ja üldisele heaolule.

Parim viis puhast vett toota on pöördosmoosi süsteem. Kraanikausi alused mudelid tunduvad esmapilgul hea valikuna, kuid neid on raske hooldada, nendes kipub bakteriaalne ülekasv tekkima ja neid kasutades läheb pool veest raisku. Lauapealsed seadmed on võrdlemisi uus tehnoloogia, mistõttu on nende tootjaid veel vähe. Võrdlesin paljusid erinevaid tooteid, kuni jõudsin alltoodud mudelini ning olen oma valikuga väga rahul.

Uuendus: Ja pärast 9 kuud kasutamist, olen endiselt väga rahul. Just sel põhjusel, et nende toode on niivõrd tasemel, võtsin tootjaga ise ühendust ja nüüd olen nendele ise edasimüüja. Seetõtti rajasin Tsirkaadia

Tsirkaadia lähenemine veele nüüdisaegse tippteaduse ja esivanemate tarkuse sümbioos. Meie eesmärk on pakkuda sulle oluliste unistuste teostamiseks kõige optimaalsemat lahendust – vett, mis ei ole lihtsalt jook, vaid on elujõu võimendi. Paku oma kehale toetust, mida ta tänapäevases keskkonnas toimetulekuks hädasti vajab.

Osmio Zero veepuhastusseade

Osmio Zero on maailma kõige efektiivsem pöördosmoosiseade, mis ei raiska vett. See suudab toota tavalistest filterkannudest tuhandeid kordi puhtamat vett ning on ainus pöördosmoosil põhinev veekeetja. 

Osmio Zerot ei pea installeerima ja ta on kohe kasutatav, kompaktne ning kaasaskantav!

Osmio Duo vesinikvee pudel

Vesinik on üks puhtamaid ja lihtsamaid looduses esinevaid antioksüdante ja see on olnud osa meie biokeemiast juba elu algusaegadest saati! Vesinik tekib meie kehasse naturaalsel teel läbi bakterite töö seedetraktis, kuid paljud meist ei tooda seda piisavalt. Osmio Duo rikastab sinu vett molekulaarse vesinikuga ja toetab seeläbi sinu tervist.